BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviguba V

Rizika ir nuomonės, kurios keičiasi

Dviguba V ● 2010-12-01

Neįtikėtina, kiek kartu esu girdėjusi iš įvairių žmonių pasiteisinimą “Jis ne toks kaip aš, mes visiškai skirtingi”. Net neįsivaizduojat kaip dažnai ankščiau pati galvodavau “tas žmogus visiškas kvailys”, o su juo susipažinusi visiškai pakeisdavau savo nuomonę. Kiek kartų bijodama susipažinti su žmonėmis save teisindavau: “Ne, mes neturim nieko bendro, man bus visiškai neįdomu…”. Kas tai? Tai baimės atsakas į ryžtą siekti sėkmės, plečiant savo pažįstamų ratą.

Kam tas pažįstamų ratas, turiu kelis gerus draugus ir man jų  gana- sakysit man. Geriausi draugai- tikra Dievo dovana, bet argi keli žmonės Tau sugebės padėti visur? Turėdamas mažai draugų potencialiai turi mažai progų patirti situacijas, apie kurias svajoji. Turėdamas mažai draugų užkerti sau kelią būti drąsiu, nes tavo socialiniai sugebėjimai po truputį užmiega žiemos miegu. Galų gale, kuo daugiau draugų, tuo daugiau Tavo gyvenime laimės suprasti kitus ir būti suprastam, bei pastebėtam.

http://farm3.static.flickr.com/2219/2087879621_e247b18f52.jpg

Ankščiau gyvenau darydama labai didelę klaidą. Bijodavau likti nesuprasta, todėl buvau savo senų draugų rate, net nebandydama ieškoti progų susipažinti su naujais žmonėmis. Bet kaip tai absurdiška- kaip gyvenime pasieksi kažką būdamas visiškai vienas? Iš kur Tavo gyvenime atsiras tinkamos progos, jeigu visada lindėsi tame mažame apskritime, kuriame dabar esi? Neatsiras!

Dažnai ne tik, kad bijodavau susipažinti su žmonės. Aš juos teisdavau. Susidarydavau nuomonę apie daugumą žmonių ne iš faktų, o iš nuomonių. Ir, žinoma, dažniausiai suklysdavau. Kad ir pavyzdžiui, neseniai susipažinau su vienu vaikinu. Ankščiau jį esu mačiusi tik nuotraukose ir jis man atrodydavo rimtas, nuobodus, na, tiesiog tipiškas “geek’as”. Ir įsivaizduokit kaip aš nustebau su juo susipažinusi, kai supratau, kad jis turbūt pats linksmiausias žmogus ,kokį pažįstu. Išankstiniai nusistatymai retai kada būna teisingi. Juk gali nepažinodamas žmogaus apie jį prisigalvoti būtų ir nebūtų dalykų, o kai jį pažįsti, matai, koks jis yra iš tikrųjų. Tai yra tiesa.

http://brainden.com/images/dali-illusion.jpg

Jei jau supratai, kad reikia išbraukti išankstinius nusistatymus ir susipažinti su žmonėmis, skaityk toliau. Taigi, jau žinau, kad reikia susipažinti su žmonėmis.  Kaip tai padaryti? Tikrai ne būnant tame ankščiau minėtame senų draugų rate. Keisk aplinką, atrask naujus dalykus, išbandyk tai, apie ką jau seniai svajojai! Tikrai teisūs tie, kurie sako, kad geriausiai kalbą randa bendraminčiai. Atrask tarp savęs ir kitų žmonių kažką, kas jus vienytų. Aš pradėjau siekti savo svajonės ir jau dabar didinu savo kompetencijas toje srityje, kurioje ateityje save realizuosiu, todėl vis dažniau atrandu žmonių, kurie padeda man eiti tuo savo svajonės keliu. Padeda man pamatyti reikiamas progas ir visapusiškai tobulėti kaip žmogui.

Net neįsivaizduoji, žmogau, kiek gali atrasti išėjęs iš savo kiemo ir pažvelgęs į platesnius horizontus.

http://www.eso.org/~sdeiries/images/Teneriffa2002/images/315%20Schatten%20des%20Teidegipfels%20am%20Horizont.jpg

Šiame rašinyje daug kartų rašiau būtuoju laiku. Ankščiau darydavau taip. Ankščiau bijodavau to. Tai praeitis. Šiandien Tu supranti, kad gyvenimas Tavo rankose ir tik leisdamas sau ištrūkti iš savo apskritimo į kitokias erdves, su kitokiais žmonėmis, ne tik pakeisi savo požiūrį į daugumą dalykų, bet, ir pasieksi daug daugiau, nei galvojai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Rizika ir nuomonės, kurios keičiasi"

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą