BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviguba V

Tai, kas apvertė mano gyvenimą 180 laipsnių kampu

Dviguba V ● 2010-10-27

Turbūt baigiasi 10-as mėnuo nuo to laiko, kai manyje kažkas pradėjo keistis. Turbūt sausį galėsiu švęsti metus savo atgimimo. Renesansas mano gyvenimui.

Kas tokio atsitiko? Meskit šalin meilę, šeimą, draugus ir kitus dalykus- jie tada mane veikė visiškai kitaip. Nuo jų, ir kaip bebūtų keista, net nuo tų žmonių, kurie man nieko gero nelinki, o gal net nuo tų, kuriems aš visiškai nerūpiu, tuo metu priklausė mano gyvenimas.

Sausį,su būriu klasiokų, užsirašiusi į mokytojos pasiūlytą seminarą, visiškai nesuvokiau, nei, kur aš patekau, nei kiek man tai atneš. Kelios savaitės, dalyvaujant “Aikos SM” organizuotame seminare man buvo labiau smagus žaidimas, negu seminaras, turintis nukreipti mane reikiama linkme profesijos atžvilgiu. Nors, tada save pristačiau ne toje srityje, kurioje aiškiausiai matau dabar, bet seminaro užduotys padėjo man suprasti vieną dalyką, kuris iki tol man atrodė nebūtinas.Privalai išsiugdyti kuo daugiau kompetencijų, nes nežinai, ko Tau gali prireikti ateityje. Tai buvo mano pradžios taškas. Viskas, kad ir kas tai būtų, jei galiu, aš ten būtinai dalyvausiu.

http://images.sasasha.multiply.com/image/1/photos/upload/300x300/R3M2xAoKCh8AAGQuVbo1/youre-in-for-a-lifetime-of-disappointment.jpg?et=g1oS4s4DnBgnCHVO1Mt25A&nmid=

Po poros mėnesių išgirdusi pasiūlymą dalyvauti “sėkmės seminare” net nesudvejojau. Taip! Kol neperėjau atrankos visiškai nežinojau, kur noriu patekti. Rodos, beprotiška, bet, jei galiu, tai kodėl ne? Turbūt daug kas taip pat manė, nes atrankoje dalyvavo kokių 40 žmonių, nors atrinkta tik maždaug 12. Tiesa, pagal pirminį sąrašą net nepatekau į tą vadinamąjį “sėkmės seminarą”. Turbūt mano požiūris jau tada buvo pradėjęs keistis, nes pamenu, kad visiškai dėl to neliūdėjau. Na, bet, pasirodo, kad nebuvo dėl ko, nes po kiek laiko sužinojau, kad kažkas sąraše pasikeitė ir aš jau galiu dalyvauti seminare.

Yes. Linksmai nusiteikusi ėjau į pirmą paskaitą, ankstų pavasarinį šeštadienio rytą. Ir tada aš sužinojau. Vienas iš pirmųjų lektorės klausymų po susipažinimo buvo: “Ar esat girdėję apie “Kitą variantą” ?”. Pirmi atsakymai buvo migloti, bet dabar, po kokių pusės metų, kas tai yra žinau labai aiškiai, nes tai organizacija, kurios ugdomos idėjos tapo dalimi manęs ir galutinai pakeitė mano gyvenimą.

Įrašą skyriau savo pokyčiams. Apie juos ir tęsiu. Vykdant KV seminaro užduotis, tas mažas grūdelis, kurį man įskiepijo sausį vykęs AIKOS SM seminaras, išsikalė ir pradėjo augti. Kas manyje pasikeitė? Išvaizda- nė kiek. Supratau, kad jei nemylėsi savęs tokio, koks esi, tai kiti Tavęs- tuo labiau. Nors, pastebiu, kad turbūt užsikrėčiau šypsenos epidemija. Net nuotraukose pastebiu, kad visur atrodau labai laiminga. Atrodau? Jaučiuosi! Ir net mano išorė to negali nuslėpti. Jau minėjau, kad po AIKOS SM seminaro nusprendžiau dalyvauti visur, kur tik įmanoma. Net ir tai pasikeitė. Dabar mano gyvenimo kelrodžiai yra TIKLSLAI, kurie ir nukreipia mane ten, kur reikia. Nebe eikvoju savo laiko bandydama suspėti visur. Dabar darau tik tai, ką turiu daryti. Na, žinoma, tikslai dar ne viskas. Turbūt pati nuostabiausia žmogaus savybė, kokia tik gali būti, yra pozityvumas. Energingas, entuziastingas ir visada plačiai besišypsantis, viskuo besidomintis žmogus minioje šviečia kaip mėnulio pilnatis naktį be žvaigždžių. Pati tuo įsitikinau, pati to nežinodama, iš būrio nepažįstamų žmonių, pirmiausia susipažinusi su pačia veikliausia ir,turbūt daugiausiai pasiekusia mergina. Kodėl pirmiausia su ja? Nes ji yra toks žmogus, kuriam visada įdomu bendrauti su žmonėmis, kad ir kas jie būtų. Sakot, stebuklai? Ne, jų nebūna. Tiesiog kai kurie žmonės sugeba daugiau, negu kiti. Aš, pavyzdžiui, dar tik mokausi klaustyti kitų žmonių. Tai nėra lengva. Bet, kai to išmoksti, sugebi iš kiekvieno žmogaus gauti daug daugiau, negu manei gausiąs.

http://static.wix.com/media/dd4cb0172e78ab2ed070fb76a1e29eef.wix_mp

Per visą tą laiką aš išmokau begalę dalykų. Visų dabar turbūt net nevardinsiu, nes tai gal net neįmanoma. Bet viso to nebūtų buvę be vieno dalyko. Vadinkit tai paslaptim, traukos dėsniu, sėkme ar kuo tik norit. Dabar aš žinau, kad vienintelis žmogus, galintis įtakoti mano gyvenimą esu aš. Ir tik aš nusprendžiu, koks mano gyvenimas turi būti. Ne tik nusprendžiu, bet ir jį tokį padarau. Kad ir ką jūs sakytumėt, tai tiesa.

Gyvenimo pabaigoje skaitysiu šį įrašą ir minėsiu dalykus, kurie nulėmė, kad iš gyvenimo gavau viską, ko tikėjausi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Tai, kas apvertė mano gyvenimą 180 laipsnių kampu"

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą