BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviguba V

Stebuklų būna. Ir ne tik per Kalėdas

Dviguba V ● 2010-12-23

Sakykit ką norit, bet Kalėdos- stebuklų metas. Tai jau seniai suprato ir  monopolininkai ir TV prodiuseriai, na, ir dauguma kitų mirtingųjų. Kadangi jau aš dalis tos visuomenės, apie kurią visi kalba, tai stebuklų metas neaplenkė ir manęs.

Stebuklais galėčiau  ir netikėti, nes šiaip esu skeptikė. Bet, kai net “milijonieriai” patiki, tai kas aš, kad netikėčiau. Stebuklai mano gyvenime pasireiškia staigmenomis. Štai gavau pasiūlymą susitikti su draugu, kurio nemačiau nuo vasaros. Pirma Lietuvių kalbos interpretacija puikiai pasisekė. Kai tiesiog nesupranti tų smulkmenų ir išvis interpretacijos poreikio, tai teisingas jos rašymas išties stebina. Kai net bendravimas su klasiokais gali tapti nuoširdžiai malonus, tikrai maloniai nustembi. Ech, čia turbūt pasireiškia mano komunikabilumas- smagu bendrauti su kuo daugiau žmonių tuo pačiu metu. Draugas pradeda galvoti apie tai, apie ką jau seniai esi pamiršęs. Dovanų gauni šokoladą. Pagauni save elgiantis taip kaip jau nebesielgdavai. Kai pamatai gerumą net tų, iš kurie visus metus kėlė tik nemalonius jausmus. Ir pradedi bendrauti su tais, tarp kurių ir Tavęs ankščiau būdavo siena. O galvoje skamba dainuojamoji poezija, kurią per begalinį skubėjimą jau buvai pamiršęs. Kai mokytoja pati save įkalbinėja Tave išleisti iš pamokos. Kai sutemsta tau būnant parduotuvėje. O dovanų gauni tai, ko visiškai nesitikėjai. Viena iš geriausių draugių užsiima kitais reikalais, nei ankščiau. O angliškai sugebi parašyti daugiau, nei lietuviškai (čia tai staigmena!).  Kai pati pikčiausia pedagogė nieko nesako, pastebėjusi kaip bėgi iš pamokos. O aplinkui nieko nevaržomi vaikšto pažįstami su briedžio ragais. Ir pats prisimeni žmones, kuriuos jau buvai apleidęs. Ir šiek tiek pamiršti tuos, kurie ankščiau buvo pasaulio centras. Senus draugus keičia nauji. Galiausiai net gyvenimas pradeda keistis ir supranti, kad esi kitas žmogus. Tada prasideda stebuklai.

http://itp.nyu.edu/projects_documents/1176661339_fairy.jpg

Kita vertus, yra dalykų, kurie nepasikeičia net per šventes. Cinikai lieka cinikais. Gobšuoliai vis dar labiau rūpinasi savim, nei kitais. Visi šeši milijardai žmonių vis dar rūpinasi tik savim. Vagys vis dar vagia, instinktyviai nejausdami jokių sąžinės priekaištų. O dauguma žmonių vis dar tokie kaip buvo.

Ir supranti, kad gyvenime vis dėl to sekasi ne visiems, ir tai dar labiau stumia Tave į priekį, būti tarp tų, kurie turi daugiau. Bet visgi per Kalėdas būna stebuklų. Ir ne tik per jas. Ir viso to gyvas pavyzdys esu aš. Visai kitokia, negu buvau pernai. Dabar tvirtai žinanti savo tikslus, jų siekianti, kasdien tobulėjanti, gyvenanti dabar ir čia, pozityvi ir atvira priimti iš gyvenimo tai, ko nori. Stebuklų būna. Vienas iš jų esu aš.

http://www.dangerouscreation.com/wp-content/uploads/2009/04/miracle.jpg

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1) : "Stebuklų būna. Ir ne tik per Kalėdas"

1 | SiGiSII

2010-12-25 ● 21:41

Stebuklai vyksta kasdien, tik dažnai to nematome ar nenorime matyti: vaiko gimimas, pirmas jo žodis, pagalba kitam, ar net geras žodis, šiais laikais taip pat yra stebuklas.
Aš cinikas, todėl nemėgstu švenčių. Viso to dirbtino gerumo su milijoninėmis akcijomis vaikams padėti. Padėjai du kart ir metus, davęs jiems po porą litų, pasireklamavai rinkėjams prieš rinkimus ir būni ramia sąžine? Ne, jiems reikia bendravimo ir psichologinės paramos daugau, nei pinigų. Bet kokiu atveju, gražių švenčių.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą