BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviguba V

savaitgalio atradimai

Dviguba V ● 2010-09-25

Nuostabus šeštadienis! Kaip gera dienai baigiantis suprasti, kad ji Tau davė tiek naudos. Naudingas rytas KV paskaitos metu, smagus ir vasariškai šiltas pasivaikščiojimas su gera drauge, įdomus Andriaus Mamontovo apsilankymas ir, galų gale, perlipimas per save ir pokalbis su juo apie tai, kas svarbu jam, ir kas galiausiai taps svarbu Tau. Ech, man nesvarbu, ar tai pavydėtina, nes man tai suteikė labai daug. Šeštadieniai- mano laimės užtaisas visai savaitei. :)

Taigi, pradėkim nuo pradžios. KV paskaita. Ilgai laukta, kaip visada naudinga ir net smagi. Po 4 mėnesių pertraukos ir deja, turbūt, paskutinį kartą matoma lektorė, tie patys 5 žmonės, kurie mokosi ir aš, tokia kokia stebina. Pirmiausia- vasaros įspūdžių aptarimas, kuris džiugina. Privertė mane pajusti, kad vasarą praleidau gerai, nes aktyviai užsiėmiau saviugda- ne tik skaičiau daug knygų apie sėkmę, apklausiau sėkmingą žmogų, bet ir pati ieškojau, kaip galėčiau padaryti savo gyvenimą geresnį- ir tai veikia. Nors mano sėkmė nėra tokia ryški, kaip kai kurių kitų, bet man svarbiausia, kad nors ir ne per didelius, bet teigiamus pokyčius savyje jaučiu . Savo mėgstamiausios knygos pristatymą galėčiau apibūdinti vienu anglišku žodžiu- awesome. Kodėl? Nes tuo pačiu metu buvo ir baisu, ir nuostabu. Padariau, tai, ką planavau ir labai džiaugiuosi. Be to, iš kitų pristatymų, bei naujos informacijos, kurią pateikė lektorė ir daug naujo išmokau. Tai 100 proc. džiugina- darau tai, kas man patinka ir galų gale tai man padeda kilt kaip asmenybei.

http://www.niekorimto.lt/img/Karvyte_3_i.gif

Antras dalykas, kuris mane ne mažiau džiugino- tai smagus pasivaikščiojimas su drauge po rudenėjančią, bet vasarišką šviesa persismelkusią gamtą. Linksmi pokalbiai su drauge apie mūsų naujienas, žydras dangus, krūva lapų po kojom, Žibutė( supraskit, karvė) ir netgi grybai, bei šungrybiai po kojom padarė tas dvi valandas neįkainojamom. Tiesiog gera, kai yra žmogus, su kuriuo galima pasidalinti laimėmis ir nelaimėmis, ar tiesiog pabūt. Kas gali būti geriau šeštadienio pavakarę, negu eiti saulės apšviestu, rudais lapais nusėtu taku link ežero pakrantės, kurioje slepiasi begalė grybų.

http://kraujocentras.lt/lt/uploads/images/Andrius%20Mamontovas.jpg

Ir pabaigai, tai, kas mane nustebino. Susitikimas su Andriumi Mamontovu. Girdėjau, kad mūsų mieste vyks jo ir NVO Jaunimo Linija savanorių susitikimas su miestiečiais, simbolišku pavadinimu “nebijok kalbėti”, tad paskutinę minutę nusprendžiau ten eiti. Ir nenusivyliau. Susitikimas nebuvo vien liūdnos statistikos apie savižudybes aptarimas, kaip aš galvojau ten eidama. Įėjęs į salę, Andrius gyvai pagrojo kažkurią savo dainą. Jau tada likau nustebinta- mėgstu muziką. Po to ir didžiąją dalį susitikimo Andrius ir Jaunimo Linijos savanoriai atsakinėjo į žiūrovų klausimus. Jų buvo visokių, bet aš beprotiškai vertinu viena patį jų atvykimą- kai nėra kam padėti, kažkoks žmogus iš šalies gali padaryti daugiau, negu tie, kuriuos matai kasdien. Na, o baigėsi susitikimas mielais “Saulės miesto” akordais. Ir jeigu tu perplaukti jūrą dėl savo svajonės gali, tai žibantis saulės miestas Tau švies visą nakt iš toli…Teigiamai nuteikia. Po susitikimo pralaukiau, kol visos mergaitės nusifotografavo ir gavo autografus pagaliau perlipau per save ir pakalbėjau su Andrium Mamontovu asmeniškai. Tiesiog priėjau, ir pradėjau. Be jokių įžangų, be jokių, hm, gal autografą, gal dar ką, tiesiog taip.  Net draugai vėliau priėjo ir klausė, ką su juo kalbėjai, kaip Tau pavyko?.. Prieiti gali bet kas. Džiaugiuosi, kad pasitaikė proga, kai jis to laukė. Nežinau konkrečiai, ką besibaigiant pokalbiui jis man pasakė. Kažką, kad gyvenime reikia klausyti savo širdies ir daryti tai, kas Tau teikia džiaugsmą. Gal ne tais pačiais žodžiais, bet tą patį. Iki nukritimo svarbūs žodžiai. Tai jo formulė. Turbūt man tai ne pagrindinė formulė, bet visgi gyvenime ja vadovautis būtina.

Šiandien man tiesiog gera. Iš esmės, man kas dien gera. Bet kas dien vis kitaip. O gal vien priežastis skiriasi? O gal mano gyvenimas jau yra vienas ištisas laimės amžius?..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "savaitgalio atradimai"

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą