BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviguba V

Gyvenu dėl savęs, ir Dievaži, tai ne meilės istorijos rezultatas.

Dviguba V ● 2010-09-06

Nuryju paskutinį gurkšnį arbatos, kurios skonis šiandien neįprastas ir eilinį kartą šiaip sau komentuoju “tuštutės”, į kurią man koktų žiūrėt sieną. Pati nežinau kodėl. Teisinu save neturėjimu ką veikti. Bet kas čia, po galais, per pasiteisinimas? Argi gali taip teisintis ta, kuri prieš ne pilną savaitę pasižadėjo gyventi, pagal dienotvakę, kad viską spėtų?.. Nesuprantu žmonių, kurie nespėja gyventi.  Tai tiesiog neįmanoma. Argi žmogus, kuriam prieš akis pamokos iki 4-ių, klaikiai brangios anglų kalbos pamokos kas antrą dieną, namų darbai, draugai, tėvai ir šitas gražus pasaulis aplinkui gali rasti laiko žmonėms, apie kuriuos net bloga galvot?

Fotografija

Kaip man gyvent, po galais?.. Galiu klaust to rutulio, su mini piramide viduje, su atsakymais, kurie nieko nelemia arba kumštyje išsitraukt tris runas, iš naujo maišelio… Galėčiau, bet to nedarysiu. Horoskopus dabar dar labiau, nei kada nors ankščiau skaitau tik su šypsena. Ironiška. Ar tampu realiste, ar šiaip kas su manim darosi, bet JAU suprantu, kad savo gyvenimą geresniu ar  blogesniu galiu padaryti tik AŠ. Gyvenu tuo, ko noriu, ko ne tuo, ką man sako horoskopas, runa ar kokios Taro kortos( todėl taip ir nenueisiu pas būrėją).

Na, bet grįžkim iš mano realaus pasaulio į tvarkingą. Klausimas- kodėl aš vis dar švaistau savo laiką, kai ant stalo tebestovi tik pradėta skaityti knyga apie ekonomikos pagrindus? Ar čia kaltas, tas savęs graužimas, kad man reikia kažkam įtikt? Kažkam, kam visai nerūpi. Ir vėl eilinį kartą ateina jausmas, kad mano gyvenime svarbiausias asmuo esu AŠ. O visi kiti ateina ir išeina, o man kontroliuoti tą savo pasaulėlį reikės visada.

Taigi rugsėjo 6-osios pažadas- gyvenu dėl savęs, o ne dėl kitų.

http://prick.blogas.lt/files/2009/09/dsc_0518-copy.jpg

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Gyvenu dėl savęs, ir Dievaži, tai ne meilės istorijos rezultatas."

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą